shape
shape

Učenici Srednje ekonomske škole proslavili matursko veče

  • Home
  • Edukacija
  • Učenici Srednje ekonomske škole proslavili matursko veče

Praćeni ovacijama i aplauzima okupljenih građana, roditelja i prijatelja , u svečanim haljinama i elegantnim odelima, a potom slavljem do jutra, 18. generacija maturanata Srednje ekonomsko škole, Srednja Poslovno Menadzerska Skola BIT sinoć je stavila tačku na srednjoškolski period. Svečana večera održana je u veselom raspoloženju u Hotelu Sheraton Novi Sad

Prema riječima osnivača Dr Slavka Ivkovića i direktora Dr Nenada Markovića, na ovu generaciju su najponosniji, to je generacija koja je pregurala Koronu, online nastavu , a svojim trudom i zalaganjem postigla zapažene rezultate. Naše škole se ponose odlukom da formira mala odeljenja , kako bi se profesori mogu 100% posvetiti potrebama svakog đaka.

Takav individualni pristup pokazao je izuzetne rezultate.

Najponosniji su na činjenicu da se 100% đaka odlučilo na nastavak školovanja na Fakultetima

Pogledajte neke od sinoć zabježenih trenutaka naših maturanata.

Sheraton Privatna Arhiva
Shearton Ekonomski Tehničari 2024
Sheraton: Okupljanje
Video: Maturanti 2024
Razredni

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *