shape
shape

Naša učenica višestruka državna prvakinja u latino plesu

državna prvakinja u latino plesu

Lola Stamatović je naša učenica i trenutna pokrajinska prvakinja u latino plesu. Lola je počela da se bavi plesom sa svega tri godine. Njena prva ljubav je bio balet, a zatim je krenula na latino-američki ples. Zahvaljujući ljubavi prema plesu, treninzima i posvećenosti višestruka je državna prvakinja koja poseduje preko 100 medalja sa takmičenja.

Takođe, Lola je aktuelna pokrajinska prvakinja u latino plesu i odlična učenica ekonomskog smera srednje BIT škole.

„Moj najveći uspeh je što ne odustajem od svojih snova, već se krećem na njima. Hvala mojoj školi što mi to omogućava, zaista je posebna.“

 

Upišite školu koja podržava vaše talente. Kontaktirajte nas jer broj mesta je ograničen.

Comments are closed